24 Ara 2013

Kocaeli de Tamamlanan Gençler Masa Tenisi Finallerinde Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi İki Kategoride de Şampiyon Oldu.

24 Ara 2013

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce düzenlenen Gebze Öğretmenler Futsal Turnuvasında Çeyrek Final Müsabakalarına Geçildi.

24 Ara 2013

Karabük Merkez Spor Salonunda 35 ilden 135 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Boks Şampiyonasında Sporcularımızdan 2 Altın 1 Gümüş Madalya geldi.

23 Ara 2013

Samsun da düzenlenen ümitler Türkiye şampiyonasında Gebzeli Sporcularımızdan Büyük Başarı.

23 Ara 2013

Gebzeli Avrupa Şampiyonu Milli Karatecimiz Eray Şamdan, Dünya sıralamasında zirveye çıktı.

13 Ara 2013

Güçlü Yarınlar İçin Okul Sporları Koordinatör Sayımızı Üçe Çıkardık.

11 Ara 2013

2013 - 2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Turnuvası elemeleri Gebze de Düzenleniyor.

11 Ara 2013

GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

 

HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ

 

15-27 ARALIK 2013

 

 

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

15.12.2013

13:00

GEBZE G.B.

AYDIN NAZİLLİ BLD. SPOR

2.LİG ERK.HENTBOL

 

PAZAR

15:30

GEBZE G.B.

KARAMÜRSEL GENÇLİK

YILDIZ ERK.BASKETBOL

 

 

 
 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

10:00-14:00

OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEK BASKETBOL

 

 

10:00

Ç.OVA REYSAŞ LOJİSTİK O.O.

DARICA FATİH O.O.

 

 

11:15

DARICA SERVET YALÇIN O.O.

DARICA FAİK ŞAHENK O.O.

 

16.12.2013

12:30

GEBZE İL GENEL MECLİSİ O.O.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ O.O.

 

PAZARTESİ

19:30-21:00

GEBZE ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ

 

 

 

19:30

YUMRUKAYA ÖZL.UYG.OKULU

PAGEV

 

 

20:15

SARKUYSAN A.L.

KROMAN ÇELİK İ.O.

 

21:00

GEBZE EĞT.UYG.OKULU

MUZAFFER ALTINTAŞ İ.H.O.O.

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

17.12.2013

19:00

GEBZE İVME SPOR

KOCAELİ BASKETBOL

YILDIZ ERK BASKETBOL

 

SALI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

21:00-22:30

GEBZE ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ

 

 

18.12.2013

21:00

AHMET ZEKİ B.KUŞOĞLU O.O.

BİLGİ İLKOKULU

 

 

ÇARŞAMBA

21:45

ARİF NİHAT ASYA O.O.

KİRAZPINAR İLKOKULU

 

 

22:30

İNÖNÜ O.O.

CUMHURİYET A.L.

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

21:00-21:45

GEBZE ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ

 

 

20.12.2013

21:00

GATEM

F GRUBU 2.Sİ

 

 

CUMA

21:45

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

GAZİ İLKOKULU

 

 

21:45

İLYASBEY O.O.

F GRUBU 1.Sİ

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

21.1.2.2013

10:00-00:00

ÖZEL TAHSİS

 

 

CUMARTESİ

 

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

22.12.2013

10:00-00:00

ÖZEL TAHSİS

 

 

PAZAR

 

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

23.12.2013

10:00-11:15

OKULLAR ARASI GENÇ KIZ BASKETBOL

 

 

PAZARTESİ

10:00

FEVZİ ÇAKMAK A.L.

TİCARET MES.LİSESİ

 

 

 

11:15

Ş.İLHAN KÜÇÜKSOLAK A.L.

TEV İNANÇ TÜRKEŞ Ö.L.

 

 

 

19:00

GEBZE G.B.

DERİNCE BELD.SPOR

GENÇ KIZ VOLEYBOL

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

10:00-15:00

OKULLAR ARASI GENÇ ERKEK BASKETBOL

 

 

11:15

TİCARET MES.LİSESİ

DİLOVASI ENKA

 

 

12:30

Ö.GEBZE AND.LİSESİ

DİLOVASI TEKNİK VE Ç.P.L.

 

24.12.2013

13:45

PAGEV

SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ

 

SALI

10:00

GATEM

ANİBAL AND.LİSESİ

 

 

15:00

STFA

GEBZE AND.LİSESİ

 

 

 

19:00

GEBZE İVME SPOR

BAŞİSKELE YENİKÖY SPOR

YILDIZ ERKEK BASKET

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

10:00-15:00

OKULLAR ARASI KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL

 

 

10:00

DUMLUPINAR O.O.

TAHSİN TARHAN O.O.

 

 

11:00

ZÜBEYDE HANIM O.O.

İNÖNÜ O.O.

 

25.12.2013

12:00

İLYASBEY O.O.

50.YIL CHRYSLER O.O.

 

ÇARŞAMBA

13:00

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

YUNUS EMRE O.O.

 

 

 

 

19:00

GEBZE G.B.

İZMİT BAS.İH.SPOR

YILDIZ ERKEK BASKET

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

26.12.2013

10:00-16:00

OKULLAR ARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

 

 

PERŞEMBE

 

 

 

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

KATEGORİ

 

 

10:00-16:00

OKULLAR ARASI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

 

 

 

27.12.2013

18:30

GENÇLİK SPOR (GEBZE)

GEBZE G.B.

KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL

 

CUMA

20:00

GEBZE G.B.

GENÇLİK SPOR B

GENÇ KIZ VOLEYBOL

 
09 Ara 2013

9 ARALIK 2013 PAZARTESİ

OKULLAR ARASI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI

10:00

ÇOLAKOĞLU KIZ MESLEK LİSESİ

GEBZE ANADOLU LİSESİ

11:30

GEBZE TİCARET MES.LİSESİ

GEBZE PAGEV T.E.M.L.

13:00

GEBZE SARKUYSAN ANADOLU LİSESİ

GEBZE CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

14:30

GEBZE SÜLEYMAN DEMİREL A.L.

GEBZE ANADOLU SAĞLIK MES.LİSESİ

 

11 ARALIK 2013 ÇARŞAMBA

OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL MÜSABAKALARI

10.00

DARICA SERVET YALÇIN O.O

DARICA FATİH O.O

11.15

DARICA FAİK ŞAHENK O.O

Ç.OVA REYSAŞ LOJİSTİK O.O

12.30

GEBZE OSMAN GAZİ O.O

GEBZE İL GENEL MECLİSİ

 

13 ARALIK 2013 CUMA

OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL MÜSABAKALARI

10.00

GEBZE MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ O.O

GEBZE OSMAN GAZİ O.O

11.15

DARICA SERVET YALÇIN O.O

Ç.OVA REYSAŞ LOJİSTİK O.O

12.30

DARICA FATİH O.O

DARICA FAİK ŞAHENK O.O

 

 

09 Ara 2013

Çek Cumhuriyeti'nin Brno kentinde yapılan Uluslararası Muaythai Şampiyonasında Gebze'li iki milli sporcumuz dereceye girerek ülkemize madalya kazandırdı.

06 Ara 2013

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası İl Şampiyonalarında Liseler Masa Tenisinde grup müsabakaları devam ediyor. 

05 Ara 2013

Büyük bir ilgi toplayan Öğretmenler Arası Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakalarıyla Hız Kesmeden Devam Ediyor.

04 Ara 2013

Gebzespor Yönetim Kurulundan Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Anlamlı Ziyaret.

26 Kas 2013

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Öğretmenler Futsal Ligi başladı.

23 Kas 2013

Toplam 40 Sporcunun Katıldığı Gebze Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu.

23 Kas 2013

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Düzenlenen Geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü İlçeler Arası Voleybol ve Futsal Turnuvasında İki Şampiyonluk Birden Geldi.

22 Kas 2013

Gebze'de 15 bin Öğrenci Olimpik Eğitim Projesiyle Tanıştı. Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi Eğitimleri Devam Ediyor...

21 Kas 2013

24 Kasım Öğretmenler Günü Çerçevesinde Düzenlenen Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası Gurup Elemeleri Tamamlandı.

19 Kas 2013

Öğretmenler Arası Gebze Futsal Ligi ve Masa Tenisi Turnuvası Kuraları Gebze Spor Salonu Toplantı Merkezinde Çekildi.

14 Kas 2013

2013 - 2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Gençler Kuraları ile Start Aldı.

07 Kas 2013

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Mücahit SAK Amerika da Düzenlenen New York City Maratonda Ülkemizi Temsil Etti.

23 Eki 2013

Güreşçilerimiz Derincede gerçekleşen Cumhuriyet Kupası Turnuvasında Mindere Çıktı.

30 Eki 2013

Büyük Erkekler Türkiye Guruplar Boks Şampiyonası Sona Erdi ...

25 Eki 2013

Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası 29 Ekim 2013 - 3 Kasım 2013 Tarihleri Arasında Gebze Kapalı Spor Salonunda Start Alıyor.

Sayfa 16 / 17