22 Nisan 2014

2014 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Muhteşem Final Programı ile Tamamlandı.

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü , Gebze Belediyesi, Gebze Kaymakamlığı ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğince bu yıl ilk defa 1.si düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol Ligi bugün gerçekleşen final programı ile sona erdi.

Gebze de bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarınca takdir toplayan ve Spor kamuoyunca dikkatleri üzerine çeken Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün fedakar personeli , Voleybol il Hakemlerimizin titiz çalışması ve turnuvaya renk katan birbirinden başarılı 16 takımımızın muhteşem özverisi ile başarılı bir şekilde tamamlandı.

ŞAMPİYON TÜRK EĞİTİM-SEN

Turnuvanın namağlup takımı Gebze Türk Eğitim-Sen Voleybol Takımı final müsabakasında Gebze Güzeltepe Konutlarını 3-0 mağlup ederek 2014 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Şampiyonu Oldu. Şampiyona Kupasını Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit SAK , Başarı Sertifikalarını ise Gebze İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas KIRALİ taktim etti.

 

TURNUVA İKİNCİSİ GÜZELTEPE KONUTLARI

Gebze Kurumsal Voleybol Liginin Sürpriz Takımı Gebze Güzeltepe Konutları final müsabakasında rakibi Türk Eğitim-Sen e 3-0 mağlup olarak turnuva ikincisi oldu. İkincilik kupasını Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi İpek ÇULHA taktim etti.

TURNUVA ÜÇÜNCÜSÜ GEBZE CEZAEVİ JANDARMA BÖLÜĞÜ

Üçüncülük müsabakasında rakibi Gebze Eğitim-İş takımını 2-0 mağlup eden Gebze Cezaevi Jandarma Voleybol takımı Gebze Kurumsal Voleybol Ligini üçüncü olarak tamamladı. Üçüncülük kupasını Dilovası Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat BABAOĞLU taktim etti. 

TURNUVA DÖRDÜNCÜSÜ GEBZE EĞİTİM-İŞ

Üçüncülük müsabakasında Gebze Cezaevi Jandarma takımı ile karşılaşan Gebze Eğitim İş takımı rakibine 2-0 mağlup olarak turnuvamızı dördüncü olarak tamamladı. Dördüncülük kupasını Gebze Türk Eğitim-Sen Başkanı Mustafa KILIÇ taktim etti.

EN CENTİLMEN TAKIM ÖDÜLÜ ULUÇINAR VERGİ DAİRESİNİN

Turnuvamızın en centilmen takımı ödülü müsabakaları boyunca Fair Play duruşunu hiç bozmayan Gebze Uluçınar Vergi Dairesi Takımına verildi. Ödül takdimini Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi İpek ÇULHA yaptı.

EN CENTİLMEN OYUNCU ÖDÜLÜ ZEYNEP KANLI'NIN

Cezaevi Jandarma takımı oyuncusu Zeynep KANLI (Jandarma Astsubay) örnek davranışları ile Gebze Kurumsal Voleybol Liginin en centilmen oyuncusu seçildi. Ödülünü Turnuva Koordinatörümüz Gülsu ÇELİK taktim etti.

EN İYİ OYUNCU ÖDÜLÜ CÜNEYT PEKTAŞ'IN

Gebze Kurumsal Voleybol Liginde sergilediği üstün performans ve örnek davranışları ile en iyi oyuncu ödülü Cüneyt PEKTAŞ'a verildi. Ödülünü Gebze İlçe Okul Sporları Koordinatörü Erol ÇAĞLIN taktim etti.

TURNUVA ÖZEL ÖDÜLÜ İPEK ÇULHA'NIN

Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Kaymakamlık takımı oyuncusu aynı zamanda da Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi olan İpek ÇULHA turnuva özel ödülüne layık görüldü. Takım arkadaşlarına ve turnuvamıza kattığı pozitif enerji ile her şeyin kazanmak olmadığını bizlere öğretmen İpek Hocamızı Kutluyoruz. Ödülünü Gebze Cezaevi Jandarma Bölük Komutanı Üst teğmen Emrullah GÜNDOĞDU taktim etti. 

İLÇE SPOR KOORDİNATÖRLERİMİZDEN MÜJDELİ HABER. 

Gebze İlçe Spor Koordinatörlerimiz Selçuk ŞAHİN ve Erol ÇAĞLIN birincisi düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol Liginin her yıl daha kapsamlı ve genişletilmiş bir şekilde tekrarlanacağı müjdesini verdi. ;)

Ayrıca Turnuvamıza Katılan Tüm Takım Temsilcilerine Katılım Belgesi taktim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ödül programımız sona erdi. 

 

FİNAL PROGRAMI FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYIN (173 foto)

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü 

İlçe Spor Koordinatörlüğü

Copyright ©2014©

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.