Kurumlararası Voleybol Turnuvası Kuraları Çekildi

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
25 Mart 2016

2016 Gebze Kaymakamlık Kupası Kurumlararası Voleybol Turnuvası Kuraları Çekildi.

Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğümüzce bu yıl üçüncüsü düzenlenen Gebze Kurumlararası Voleybol Turnuvası kuraları bugün Gebze Arena Spor Salonu Basın Odasında Çekildi.

Gebze İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin, Turnuva Koordinatörü Aysel Can, Kocaeli Bölgesi Voleybol Hakemi Ali Emre Güleç ve 34 Kurumsal takım temsilcinin katılımıyla gerçekleştirilen kura toplantısında Turnuva içeriği ve Turnuva statüsü hakkında bilgiler verildi. 

Kura toplantısında Voleybol Hakemi Gebze Teknik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ali Emre Güleç Turnuva Oyun Kuralları hakkında bilgiler verdi. 

Süreç hakkında bilgi veren İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin ise; katılımın yoğun olduğu ve toplam 72 karşılaşmaya sahne olacak Kurumlararası voleybol turnuvasının 3 farklı spor salonunda oynatmayı düşündüklerini, müsabaka fikstürünün haftalık yayınlanacağını ve hedeflerinin bu güzel turnuvanın finalini 16-19 Mayıs 2016 Gençlik Haftasında oynatmayı hedeflediklerini söyledi. Ayrıca İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer adına turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyen Şahin müsabaka fikstürünün en geç 30 mart 2016 çarşamba gününe kadar İlçe Spor Müdürlüğü resmi web sitesinde yayınlanacağını duyurdu.

Gebze Kaymakamımız Mehmet ARSLAN'ın başlama vuruşunu gerçekleştireceği Kaymakamlık Kupası Kurumlararası Voleybol Turnuvasının 5 Nisan 2016 Salı günü start alması bekleniyor.

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.