2016 Kurumsal Voleybol Ligi Şampiyonu Gebze Teknik Üniversitesi

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
06 Haziran 2016

2016 Gebze Kurumsal Voleybol Liginde dereceye giren takımlar ve sporcular ödülleriyle buluştu.

Gebze Belediyesi ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce bu yıl üçüncüsü düzenlenen 2016 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Ödül Programı Gebze Arena Spor Salonunda gerçekleştirildi.

33 takım 483 sporcunun katılımı ile düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol ligi final programı üçüncülük ve final müsabakası sonucunda gerçekleştirilen ödül programı ile sona erdi.

ÜÇÜNCÜLÜK KARŞILAŞMASINA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ DAMGA VURDU

Gebze Kurumsal Voleybol Ligine bu yıl ilk defa katılan Gebze Atatürk Anadolu Lisesi Voleybol takımı büyük bir sürpriz yaparak 33 takım arasından son dörde kalmayı başardı. Gebze PTT Kurumsal Voleybol takımı ile üçüncülük karşılaşması oynayan Gebze Atatürk Anadolu Lisesi karşılaşmayı 3-1 kazanarak 2016 Kurumsal Voleybol Ligini üçüncü olarak tamamladı. Karşılaşmada mağlup ayrılan Gebze PTT si ise dördüncülük kupasının sahibi oldu.

2016 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Dördüncüsü Gebze PTT Voleybol takımına madalya ve kupa takdimini Voleybol İl Temsilcisi Zülkarni Gülhan gerçekleştirirken , turnuva üçüncüsü olan Gebze Atatürk Anadolu Lisesi voleybol takımının kupa ve madalyalarını Cezaevi Jandarma Bölük Komutanımız Emrullah Gündoğdu takdim etti.

ŞAMPİYON GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

2016 Kurumsal Voleybol Liginde üç yıl üst üste final oynama başarısı gösteren Gebze İnönü Ortaokulu Kurumsal Voleybol takımının bu yıl ki rakibi yine üç yıldır üst üste turnuvaya katılan Gebze Teknik Üniversitesi oldu.

Karılaşmaya iyi başlayan ve etkili bir oyun sergileyen İnönü Ortaokulu ilk iki seti kazanarak skoru 2-0 a getirse de Gebze Teknik Üniversitesinin muhteşem geri dönüşüne engel olamadı.

Karşılaşmanın üçüncü setinde 2-0 geride olmalarına rağmen müsabakadan kopmayan ve iyi motive olan Gebze Teknik Üniversitesi harika bir oyun çıkartarak üç ve dördüncü setleri kazandı ve durumu 2-2 ye getirdi.

ŞAMPİYONU NETİCE SETİ BELİRLEDİ

Üç yıldır düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol Liginin belki de en iyi final karşılaşmasına sahne olan ve Spor Salonunu dolduran Voleybol severlere adete muhteşem bir voleybol şöleni sunan karşılaşmada şampiyonu netice seti belirledi. 

Her iki takımında başa baş mücadele verdiği Netice setinde skor 10-10 a gelse de her iki takımında şampiyonluğu hakkettiği spor severlerin gözünden kaçmadı. Rakibini hata yapmaya zorlayan Gebze Teknik Üniversitesi netice setini kazanarak 2016 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Şampiyonu olurken, karşılaşmayı 3-2 kaybeden İnönü Ortaokulu ise Şampiyona ikincisi oldu...

2016 Kurumsal Voleybol Ligi Şampiyonu Gebze Teknik Üniversitesi karşılaşmadan sonra düzenlenen ödül programında Şampiyonluk Kupasını ve madalyalarını Gebze İlçe Spor Müdürümüz Gökhan Yavaşer'in elinden aldı.

İkinci olan İnönü Ortaokulu Voleybol takımının kupa ve madalyalarını ise Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Babür Özçelik takdim etti.

KUPALAR, MADALYALAR VE ÖZEL ÖDÜLLER SAHİPLERİYLE BULUŞTU

2016 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi üçüncülük ve final müsabakalarının ardından dereceye giren takımlara, oyunculara ödüller takdim edildi.

Turnuva da görev yapan Voleybol hakemlerimize Başarı Belgeleri Takdimini Voleybol İl Temsilcimiz Zülkarni Gülhan gerçekleştirdi.

2016 Kurumsal Voleybol Liginde görev alan hakemler :  – Ali Emre Güleç, Hatice Erdoğan, Alaaddin Can, Ahmet Kaya, Hasan Olgar, Uğur Kovan, Aytaç Yalman

43 BAYAN SPORCUYA BAŞARI BELGESİ VERİLDİ

2016 Gebze Kurumsal Voleybol liginde forma giyen 43 bayan sporcumuza  cesaretlerinden dolayı başarı belgelerinin takdimini Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüzü Gökhan Yavaşer gerçekleştirdi.

EN CENTİLMEN TAKIM ÖDÜLLERİ

Mutlukent İlkokulu  Voleybol Takımı

İlçe Jandarma Komutanlığı Voleybol Takımı

Zafer İlkokulu  2015 ve 2016 kupaları

Zübeyde Hanım Ortaokulu Voleybol Takımlarına layık görüldü.

EN CENTİLMEN BAYAN OYUNCU

Şirin İkiz – Zafer İlkokulu Voleybol Takımı

EN CENTİLMEN ERKEK OYUNCULAR

Abdulkadir Öz – İlçe Jandarma Komutanlığı Voleybol Takımı

Serkan Çapraz – Kız Anadolu İmama Hatip Lisesi

Emrullah Göndoğdu – Cezaevi Jandarma Komutanlığı Voleybol Takımı

Serdar Koçer – PTT Voleybol Takımı

EN DEĞERLİ  BAYAN OYUNCULAR

Tuğçe Uludağ – Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Voleybol Takımı

Nurcan Özyılmaz – 50. Yıl Cryhsler Ortaokulu Voleybol Takımı

Ceren Salman – Gebze Teknik Üniersitesi

Şerife Çakar Zübeyde Hanım İlkokulu

EN DEĞERLİ ERKEK OYUNCULAR 

Burkay Avcı – Zübeyde Hanım Ortaokulu

Fatih Kutlu – İnönü Ortaokulu

Hamza Çolak Gebze Teknik Üniversitesi

Murat Güzelad – Bilgi İlkokulu

 

 

 

DİĞER TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.