Yavaşer'den Zafer Bayramı Mesajı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
30 Ağustos 2016

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

 

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Spor İlçe Müdürümüz Gökhan Yavaşer'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı.

30 Ağustos Zafer Bayramı bütün milletimize kutlu olsun.

Millet olarak bir çok zaferlerin kazanıldığı Ağustos ayında onurlu ve gururluyuz.

Bu günde yedi düvelin bir çok haince tuzaklar kurarak ülkemize yaptıkları saldırılar devam etmektedir.Biz geçmişte olduğu gibi bu günde bir ve beraberlik içinde bu haince saldırılara hep birlikte karşı koyuyoruz. Ceddimiz dünyaya yüz yıllardır adalet dağıttı.Bizde onların torunları olarak bütün Dünyaya adaletin ne olduğunu milletce onurlu duruşumuzla öğretiyoruz.Her asır hain ve fitne planı olanlar bunu uygulamak için her türlü tuzaklarını uygulamak isteyecektir.Ancak biz büyük bir milletiz, bir ve beraber olduğumuz müddetçe bu hain tuzaklar her zaman mağlubiyete uğrayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Allah c.c. milletimizi her zaman muzaffer kılsın.Hainlerin ve fitnecilerin tuzaklarını bozsun.Millet olarak adaletin geçmişte olduğu gibi bugünde en büyük uygulayıcısı olmamızı nasip etsin.

Bu günlere gelmemizde en büyük pay bu vatan için canını hiç düşünmeden seve seve veren şehitlerimiz ve gazilerimizindir.Hepsini minnet ve şükranla anıyoruz.Allah hepsinden razı olsun.

Büyük işleri büyük milletler yapar.Bu sorumluluğun bilincinde olarak Gençlik ve Spor olarak bizde gençliğimizin ahlaklı,milli ve manevi duyguları sağlam her zaman milletinin ve vatanının hizmetinde olan gençliğin yetişmesi için var gücümüzle bütün personelimizle çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bütün milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor saygılar sunuyorum.

Gökhan Yavaşer 

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü

Ağustos 2016

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.