Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışmaları Tamamlandı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
25 Ekim 2016

CUMHURİYET HAFTASI YÜZME YARIŞMALARI TAMAMLANDI

 CUMHURİYET HAFTASI YÜZME YARIŞMALARI TAMAMLANDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Küçükler Yıldızlar ve Gençler kategorisinde tertiplenen Yüzme Yarışmaları bugün saat 10:00 da Gebze Olimpik Yüzme havuzunda başladı..

Yarışmalara Gebze ilçemizde faaliyet gösteren özel ve devlet okullarımızdan 102 Sporcu katıldı. Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Yüzme Temsilciliği hakemlerimizin de görev aldığı yarışmalar saat 14:00 da sona erdi.

Dereceye giren ilk 4 sporcular madalyalarının sahibi olurken ayrıca kategorilerinde 1. olan sporculara altın madalyalarını ve ödülleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programında tekrar takdim edilecektir.

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı : 29 Ekim 2016 Cumartesi günü Saat 10:30 da Gebze Cumhuriyet Meydanında düzenlenecektir.

CUMHURİYET HAFTASI YÜZME YARIŞMALARI DERECEYE GİREN SPORCULAR

 

KÜÇÜK KIZLAR (25 METRE SERBEST SİTİL)

1-NEVAL MUTAY - ÖZEL GEBZE KOLEJİ

2-NEHİR ŞİMŞEK - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3-NİLAY UNUTMAZ - ÖZEL PELİKAN OO

4-BETÜL SARI - İNÖNÜ OO

 

 

KÜÇÜK ERKEKLER (25 METRE SERBEST SİTİL)

1YUSUF EFE KOZALLIK - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

2BATURALP TEZCAN - GEBZE KOLEJİ

3DOĞUKAN HOCAOĞLU - ÖZEL PELİKAN OO

4YİĞİT MALKOÇ - 50. YIL CHRYSLER OO

 

 

YILDIZ KIZLAR (25 METRE SERBEST SİTİL)

1MERYEM CAĞLA TANRIBER - ÖZEL PELİKAN OO

1MELİKE NUR DAVULCU - MUSTAFAPAŞA OO

2SELİN PEHLİVANOĞLU - MESUDE İŞMAN OO

3SELCAN BULUT - ADEM YAVUZ OO

4İREM ZEYNEP BERK - ÖZEL 10 ADIM OO

 

YILDIZ ERKEKLER (25 METRE SERBEST SİTİL)

1AYBARS ŞENGÖL - ÖZEL 10 ADIM OO

2ERTUĞ TÜZE - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ OO

3NİHAT ALTINAY - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

4SAMET ÇETİN - NECİP FAZIL KISAKÜREK OO

 

GENÇ KIZLAR (50 METRE SERBEST STİL)

1DOĞA AKSEN - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

2BEGÜM GÜNER - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

3SELİN USLU - GEBZE ANADOLU LİSESİ

4SERRA BELDAĞ - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER (50 METRE SERBEST STİL)

1METE ORHUN MİNBAY - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

2EMİR YİĞİT KARADAŞ - ÖZEL BİREY TEMEL LİSESİ

3BERK UZUNONAT - TÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ ANADOLU LİSESİ

4İHSAN CAN GÜNALTAY - ÖZEL YENİ UMUT TEMEL LİSESİ

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.