15 Temmuz Şehitleri Yıldızlar Futsal Turnuvası Tamamlandı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
01 Kasım 2016

15 Temmuz Şehitleri Gebze Yıldızlar Futsal Turnuvası Tamamlandı...

Gebze Kaymakamlığı, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Yıldızlar Futsal Turnuvası bugün saat 10:00 da başlayan Erkekler ve Kızlar üçüncülük-final karşılaşmaları ile tamamlandı...

ERKEKLERDE ŞAMPİYON SULTAN ORHAN

Erkeklerde finalde rakibini 3-0 mağlup eden Sultan Orhan ortaokulu Şampiyon olurken, Diler Demir ortaokulu turnuva ikincisi oldu.

Erkekler üçüncülük karşılaşmasında ise Koç Ortaokulu rakibi Muzaffer Altıntaş İmam hatip Ortaokulu nu 2-1 mağlup ederek turnuva üçüncüsü oldu. 

 

 

KIZLARDA ŞAMPİYON MİMAR SİNAN

Kızlar da ise Final müsabakasında İnönü Ortaokulu ile Mimar Sinan Ortaokulu 1-1 berabere biten karşılaşmayı penaltı atışları ile tamamladı. Penaltılarla 3-2 rakibine üstünlük sağlayan Mimar Sinan Ortaokulu şampiyon olurken , İnönü ortaokulu turnuva ikincisi oldu.

Kızlar üçüncülük karşılaşmasında ise Koç Ortaokulu Adem Yavuz Ortaokulunu 2-1 mağlup ederek turnuva üçüncüsü oldu..

 

YAVAŞER ''ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ''

Müsabakalar sonunda yapılan ödül töreninde konuşan İlçe Spor Müdürümüz Gökhan Yavaşer ; Turnuvanın önemi hakkında bilgiler verdi. Turnuva vesilesi ile 15 Temmuz Şehitlerimizi ve Vatan için gözünü kırpmadan şehit olan tüm evlatlarımızı minnetle andıklarını belirten yavaşer;  Spor yapma imkanı bulan küçük futsalcılara aynı zamanda dopingin zararlarından da bahsetti. Erdemli sporcu ve bilinçli gençliğin yetişmesi için İlçe Spor Müdürlüğü olarak tüm imkanlarını sağladıklarını ve sağlamaya devam edeceklerini belirten Yavaşer ayrıca da turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen turnuva tertip kuruluna ve katılan tüm sporculara teşekkür etti.

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.