Gebze Okul Sporları Gücüne Güç Kattı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
03 Kasım 2016

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Gebze Okul Sporları İlçe Tertip Kurulu Çalışmalarına Başladı.

GEBZE OKUL SPORLARI AİLESİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında 2013 yılında imzalanan protokol gereği Kocaeli İlimizde ve İlçelerimizde Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen Okul Sporları Faaliyetlerinde İl ve İlçe tertip kurulları oluşturuluyor.

Bu kapsamda Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün her yıl olduğu gibi 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında da beraber organize edeceği okul sporları faaliyetleri ve spor organizasyonlarına Gebze İlçe Spor Müdürlüğünü adına kurumun başarılı spor koordinatörü Selçuk Şahin ve  Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına son zamanlarda okul takımlarında muazzam başarılar elde eden Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Talat Uysal görevlendirildi. Ayrıca Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Savaş Kavuranlar'ında Okul Sporları Faaliyetlerine fahri (gönüllü) olarak her zaman destek vereceği duyuruldu. 

 

YAVAŞER '' HEDEF MİLLİ SPORCU KEŞFETMEK

Gebze İlçe Tertip Kurulu Başkanı ve aynı zamanda da İlçe Spor Müdürümüz Gökhan Yavaşer; aramıza yeni katılan Talat Uysal hocamıza görevinde başarılar diledi. Ayrıca Yavaşer Kocaeli ilimiz ve ilçelerinde tüm kurum ve kuruluşların etkin katılımı ile organize edilecek olan 2016-2017 okul sporları faaliyetlerinde Türk sporu adına başarılı sporcuların yetişmesi ve gün yüzüne çıkması için tüm imkanlarımızı seferber edeceklerini belirtti. Milli sporcu keşfi ve kazanımı hususunda okul sporlarının önemine deyinen Yavaşer Kocaeli Okul Sporları İl Tertip Kurulu ve tüm ilçelerimizde oluşturulan İlçe Tertip kuruluna 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında başarılar diledi.

GEBZE OKUL SPORLARI İLÇE TERTİP KURULU

Başkan : Gökhan YAVAŞER (İlçe Spor Müdürü)

Başkan Yrd : Celil DEMİRCİ (İlçe Milli Eğitim Şb. Md.)

Koordinatör: Selçuk ŞAHİN (İlçe Spor Müdürlüğü)

Koordinatör: Talat UYSAL (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

Koordinatör: Savaş KAVURANLAR (İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü)

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.