Gençler Sabah Namazında Buluştu

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
18 Kasım 2016

Tüm Türkiye'de “Gençler Sabah Namazında Buluştu”

 18 Kasım Cuma günü Tüm Türkiye'de “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” kapsamında Gebze Gençlik Merkezi ve İlçe Spor Müdürlüğü olarak gençlerimizle birlikte Gebze Çoban Mustafapaşa Cami'inde Ülkemizin dirliği, milletimizin birlik ve beraberliği duâsı ile seherde buluştuk.

Sabah Namazı sonrası Gençlik Merkezlerimizde okutulan Yusuf'un Üç Gömleği yazarı Abdullah Yıldız hocamızın geçmiş ve günümüz meselelerini konu alan gençliğin uyanmasına vesile olan imanlı ve donanımlı bir gençlik üzerine hasbihal edildi. Ardından Gebze Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sponsorluğunda gençlerimize kahvaltı ikramı edildi.

 

 

Gençlik Merkezlerimizde okutulan Yusuf'un Üç Gömleği yazarı Abdullah Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar,Gebze Gençlik Merkezi Müdürümüz Köksal Turan, Gebze İlçe Müftümüz Şaban Apaydın,Gebze Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, KYK Müdürü Resul Kotan, Darıca İlçe Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu ve bir çok Stk temsilcisinin katılımlarıyla birlikte sabah namazımızı eda ettik.

Program sonunda yazarımız tarafından Namazı bilincinin anlatan namazı sevdirmeye yönelik kaleme alınmış ''Namazı yaşamak'' adlı kitap tüm gençlere ve katılımcılara hediye edildi. Tüm gençlere ve katılımcılara sonsuz teşekkür eder sabah namazlarında camilerin gençlerle dolduğu günler dileriz.

 

#GençlerSabahNamazındaBuluşuyor

#GençlerSabahNamazındaBuluştu 

#GSBGebzeGençlikMerkezi

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.