2016-2017 Öğretmenler Futsal Ligi Kuraları Çekildi

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
27 Kasım 2016

15 Temmuz Şehitlerimiz Anısına düzenlenen Bay Bayan Öğretmenler Futsal Ligi Kuraları Çekildi.

ÖĞRETMENLER FUTSAL LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ 

Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince '' 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZ ANISINA '' ortaklaşa düzenlenen Gebze Öğretmenler Futsal Ligi Kuraları çekildi...

28 Erkek, 8 Bayan takımının katılımı ile gerçekleştirilecek olan öğretmenler futsal ligi kuraları İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin, İlçe Milli Eğitim Spor Koordinatörü Talat Uysal ve Emlak Konutları Beden Eğitimi Öğretmeni Tevfik Ünal ve katılımcı takım temsilcileri ile Gebze Arena Spor Salonu Basın Odasında çekildi.

Teknik toplantıda konuşan İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin ; hedeflerinin öğretmenlere spor yapabilecekleri imkanların sağlanarak salon futbolu vesilesi ile yeteneklerinin sergilenmesi ve kaynaşmalarının sağlanmasının hedeflendiğini, 3. kez düzenlenen Öğretmenler futsal turnuvasına katılımın yoğun olduğunu ve Gebze Belediyesinin de bu organizasyona sahip çıkarak spora verdikleri desteğin ne kadar büyük olduğunu ifade etti. Şahin konuşmasında fair-play çerçevesinde dostça oynanacak tüm karşılaşmalar için şimdiden takım temsilcilerine teşekkür ederek, tüm takımlara Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve İlçe Spor Müdürü Gökhan Yavaşer adına başarılar diledi. 

NETBA PARK SPOR MAĞAZASI TURNUVA SPONSORU OLDU

Gebze Netba Park Spor mağazası turnuva sponsoru olurken, turnuvaya katılan tüm öğretmenlere özel %25 indirim kartı çıkartacağını açıkladı. Ayrıca şampiyon olan takımlara sürpriz hediyeler vereceğini duyuran Netba Park Spor Mağazası Müdürü Süleyman Keskin turnuva süresinde oynatılacak müsabakalar için de futsal toplarını temin edeceğini duyurdu. 

 

Aşağıda yer alan fikstürlerin 28 Kasım 2016 Pazartesi günü tarihleneceği ve 1 Aralık Perşembe günü müsabakaların başlayacağı duyuruldu.

- Bayanlar Ligi Fikstürü İndir -

- Erkek Ligi Fikstürü İndir -

 

 

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.