Dopingsiz Olimpiyat Heyeti Gebze'de

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
10 Nisan 2017

Temiz Oyna Temiz Kazan… Dopinge Hayır’ sloganıyla yola çıkan ekip Gebze İlçemize Geldi.

Yunanistan, Romanya, Macaristan ve İtalya’nın katılımıyla oluşturulan ve ‘Dopingsiz Olimpiyat’ sloganıyla dikkat çekerek doping kullanılmaması konusunda farkındalık oluşmasını amaçlayan heyet, Gebze İlçemizi ziyaret etti. Ekibi  Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer ve Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan karşıladı. 

Temiz Oyna Temiz Kazan… Dopinge Hayır’ sloganıyla yola çıkan ekip sırasıyla Gençlik Merkezi Müdürlüğü , Gebze'de Eski Hisar ve Osman Hamdi Bey Müzesini, Darıca Hayvanat bahçesini ve Gebze Teknik Üniversitesini (GTÜ) gezdiler. 

Türkiye’nin öncülüğünde Yunanistan, Romanya, Macaristan ve İtalya’nın katılımıyla oluşturulan ve ‘Dopingsiz Olimpiyat’ sloganıyla dikkat çekerek doping kullanılmaması konusunda farkındalık oluşmasını amaçlayan heyet, Gebze Teknik Üniversitesi’ni (GTÜ) ziyaret etti.

Türkiye’nin öncülüğünde Yunanistan, Romanya, Macaristan ve İtalya’nın katılımıyla oluşturulan ve ‘Dopingsiz Olimpiyat’ sloganıyla dikkat çekerek doping kullanılmaması konusunda farkındalık oluşmasını amaçlayan heyet, Gebze Teknik Üniversitesi’ni (GTÜ) ziyaret etti. GTÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hamit Yıldırım’ın karşıladığı ekibe Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer ve Tesis Amiri Fatih Aker eşlik etti.

Üniversitenin spor etkinlikleri hususunda SKS Daire Başkanı Yıldırım’dan bilgi alan heyet üyeleri Türkiye’de bulunma sebepleriyle ilgili açıklama yaptı. Sporda doping kullanımının sıfıra indirilmesi konusunda bilinç oluşturmaya çalıştıklarını belirten heyet üyeleri ‘Temiz Oyna Temiz Kazan… Dopinge Hayır’ sloganıyla yola çıktıklarını belirterek duyarlıklarından ve misafirperverliklerinden ötürü GTÜ’ye teşekkür etti. Üniversiteyi gerek fiziki ortam gerekse sunduğu olanaklar ile çok beğendiklerini belirten misafirler Avrupa standartlarını yakalamış bir üniversitede bulunmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. Heyet üyeleri hatıra fotoğrafı çektirerek üniversiteden ayrıldılar.

 

 

 

 

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.