2017 Gençlik Haftası Programı Yayınlandı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
09 May 2017

15-19 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Programı Yayınlandı. 

15-19 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Programı Yayınlandı. Gebze Kaymakamlığı Resmi web sitesinde de yayınlanan programın içeriği şu şekilde.

T.C.

GEBZE KAYMAKAMLIĞI

ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

A-   ÇELENK SUNMA TÖRENİ

B-    KUTLAMA PROGRAMI

 

A- ÇELENK SUNMA TÖRENİ

      YER          : Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı Önü

      TARİH     : 19 Mayıs 2017 Cuma

      SAAT       : 10.30

Protokol, öğrenciler, izciler, spor kulüpleri temsilcileri, sporcular ve vatandaşların katılımıyla yapılacaktır.

      Törenle ilgili olarak 19 Mayıs 2017 Cuma günü saat 10.00’da aşağıda yer alan okullarımız Gebze Cumhuriyet Meydanı Atatürk anıtı önünde hazır bulunacaklardır;

  1. İlçemizdeki liselerden;

ü  Gebze Atatürk Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Çolakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi,

ü  Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi,

ü  Gebze İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Anibal Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Süleyman Demirel Anadolu Lisesi,

ü  Gebze PAGEV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

ü  Gebze STFA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Yücel Boru Fen Lisesi,

ü  Gebze Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,

ü  Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve

ü  Gebze Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden

ü  10’ar öğrenci 1 idareci, 2 öğretmen Türk Bayrağı ve okul flamalarıyla spor kıyafetleri ile hazır bulunacaklardır.

2.     Öğrenciler ve sporcular spor kıyafetleri ile katılacaklardır.

  1. Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı antrenörler ile sporcu grupları hazır bulunacaklardır.
  2. Gebze’de bulunan spor kulüpleri hazır bulunacaklardır.
  3. Gruplar görevli öğretmenler nezaretinde önceden belirlenmiş tören alanında ki yerlerini alacaklardır. Tören yöneticiliğini Gebze İlçe Spor Koordinatörü Selçuk ŞAHİN, Gebze TOV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Kübra YÜCEL, Gürkan ARIKAN ve sunuculuğunu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatörü Talat UYSAL yapacaktır.
  4. Çelenk, sunucunun çağrısı üzerine Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan YAVAŞER tarafından bizzat sunulacaktır. (05.05.2012 tarih ve 28283 sayılı resmi gazetede yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi günlerde yapılacak tören ve kutlamalar yönetmeliği gereği.)
  5. Tören komutanının anonsu ile saygı duruşu çağrısı yapılacaktır. Saygı duruşunu takiben ses yayın sisteminden ezgisi verilerek İstiklal Marşımız Gebze Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Arzu Tanrıverdi ERCAN yönetiminde söylenecek ve Şanlı Bayrağımız sporcu öğrenciler tarafından göndere çekilecektir.
  6. Çelenk sunma töreni sona erecektir.

 

B- KUTLAMA PROGRAMI

YER         : Gebze Belediyesi Kent Meydanı Kültür Merkezi

TARİH    : 19 Mayıs 2017 Cuma

SAAT      : 11.00

  1. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı - (Gebze Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Arzu Tanrıverdi ERCAN )
  2. Günün anlam ve önemini belirten konuşma ( Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gökhan YAVAŞER)
  3. Şiir; ‘’Bir Gemi Yanaştı Samsuna’’ (Esma Nur AYDEMİR)
  4. Şiir; ‘’Bandırma Vapuru’’ (Murat KIZAL)    
  5. Oratoryo;  ‘’Türk Milleti’’ (TOV MTAL Öğrencileri)
  6. Gençliğe Hitabe; (Emirhan AKPINAR)
  7. Gençliğin Ata’ya cevabı; (Tuğçe TOPÇU -TOV MTAL Öğrencileri)
  8. Halk oyunları gösterisi (Gebze Teknik Üniversitesi Halkoyunları– Karadeniz Ekibi)
  9. Karate Gösterisi – (Adnan ŞAMDAN) Şamdan Spor Kulübü - İlçe Spor Müdürlüğü
  10. Tekvando Gösterisi – (Bekir TÜRK ve Öğrencileri) İlçe Spor Müdürlüğü
  11. Özel Öğrenciler Spor Gösterisi (İlçe Spor Müdürlüğü)
  12. Ödül töreni (şiir, kompozisyon, resim, spor)
  13. Kapanış

19 Mayıs 2017 Cuma günü Gebze Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek program sunuculuğunu TOV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Bünyamin YILDIZ ve Rehberlik Öğretmeni Mehtap KILINÇ yapacaklardır.

 

T.C.

GEBZE KAYMAKAMLIĞI

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLİK HAFTASI PROGRAMI

   

 

  

(11-13 Mayıs Gebze Teknik Üniversitesi Gençlik Günleri)

(15-19 Mayıs Gençlik Haftası)

 

11 MAYIS 2017- PERŞEMBE 

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

1.Gençlik Günleri Atatürk Pul Sergisi,  Hat ve Kaligrafi Sergisi

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular - Gençler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Plaj Voleybolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Sokak Basketbolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Ayak Tenisi Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:30

Gebze Teknik Üniversitesi

İBB Mehter Konseri

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular - Gençler

11:00

Gebze Teknik Üniversitesi (Malzeme binası yanı)

Fatih Sultan Mehmet Han Oryantrik Turnuvası

 

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular

14:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Konferans “Kore“ Konuşmacı Necmettin Özçelik

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 MAYIS 2017- CUMA 

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

1.Gençlik Günleri Atatürk Pul Sergisi,  Hat ve Kaligrafi Sergisi

Gebze Teknik Üniversitesi

"Gebze Teknik Üniversitesi 1.Gençlik Günleri Atatürk Pul Sergisi 12.05.2017 KOCAELİ" ibareli özel tarih damgası mesai saatleri içerisinde kullandırılacaktır.

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Plaj Voleybolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Sokak Basketbolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Ayak Tenisi Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

14:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Konferans “Kut-ÜlAmare”Konuşmacı Necmettin Özçelik

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular - Gençler

14:00

Gebze Teknik Üniversitesi

İstanbul Kent Orkestrası Konseri - GTÜ Öğrenci Müzik Gurupları

 

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 MAYIS 2017- CUMARTESİ 

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

1.Gençlik Günleri Atatürk Pul Sergisi,  Hat ve Kaligrafi Sergisi

Gebze Teknik Üniversitesi

"Gebze Teknik Üniversitesi 1.Gençlik Günleri Atatürk Pul Sergisi 12.05.2017 KOCAELİ" ibareli özel tarih damgası mesai saatleri içerisinde kullandırılacaktır.

14:00

Gebze Teknik Üniversitesi

İstanbul Halk Müziği Sanatçıları Konseri - GTÜ Öğrenci Müzik Gurupları

Gebze Teknik Üniversitesi

Vatandaşlar – Sporcular - Gençler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 MAYIS 2017- PAZARTESİ 

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Plaj Voleybolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Sokak Basketbolu Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Ayak Tenisi Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

11:00

Gebze Şehitliği

Şehitlik Ziyareti

   

 Gebze Gençlik Merkezi

 

Gençlik Merkezine üye  gönüllü gençler,

14:00

Gebze Gençlik Merkezi Has Oda

Gençlerle Hasbihal

Konuk : Gebze Kaymakamımız Syn.Hasan GÖZEN

Gebze Gençlik Merkezi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Gebze Anadolu Lisesi, 30 Öğrenci

Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi 30 Öğr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 MAYIS 2017 SALI

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10.00

Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

Gençler Yüzme Yarışmaları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl-İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

 

Genç Kızlar, Genç Erkekler

10.00

Gebze Alaettin Kurt Stadı

Genç Kızlar Bahar Futbol Turnuvası Müsabakaları

Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl-İlçe Müdürlüğü

Genç Kızlar

11.00

Gebze Spor Salonu Masa Tenisi Salonu

Gençler Masa Tenisi Turnuvası Müsabakaları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Genç Erkek

11:00

Osman Hamdi Bey (Eskihisar)

Kültür ve Tarih Gezisi

Gebze Belediyesi, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl-İlçe Müdürlüğü

TOV MTAL Genç Öğrenciler - Sporcular

17.00

Gebze Gençlik Merkezi Has Oda

Gençler Şehidini Tanıyor

Gebze Gençlik Merkezi

Gençlik Hizmetleri ve spor Müdürlüğü

 Sporcu Gençler,

 

 

19.00

Gebze Alaettin Kurt Stadı

4 Büyükler Öğretmenler Futbol  Karşılaşmaları

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

Öğretmenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 MAYIS 2017 – ÇARŞAMBA

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10:00

Gebze Spor Kompleksi

Gençlik Merkezi Her Yerde

Gebze Gençlik Merkezi

Gönüllü gençler, Sporcular

Mollafenari Ortaokulu Öğrencileri

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Plaj Voleybolu Final Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Sokak Basketbolu Final Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

10:00

Gebze Teknik Üniversitesi

Gençler Ayak Tenisi Final Müsabakaları

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kız-Erkek Öğrenciler

 

 

 

 

 

 

 

18 MAYIS 2017 – PERŞEMBE

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

08.00

Gaziler Dağı

Kocaeli BB Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ile Gençler Yürüyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gebze Belediyesi

Sporcular - Gençler

10.00

Alaettin Kurt Stadı

Genç Kızlar Bahar Futbol Turnuvası Final Müsabakaları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Genç Kızlar

10.30

Gebze Teknik Üniversitesi

GTÜ Gençlik Gezisi ve Rektörlüğü Ziyaret

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Gebze TOV MTAL

Gebze TOV MTAL Öğrencileri

11.30

Barış Mahallesi Eskihisar Caddesi

19 Mayıs

Gençlik Koşusu

(1500-2000 metre)

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

Atletizm İl Temsilciliği

Genç Kız- Genç Erkek

11:30

Barış Mahallesi Eskihisar Sahili

Gençlik Haftası Bisiklet Turu

Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İl-İlçe Müdürlüğü, Kocaeli Bisiklet İl Temsilciliği

Gebze Bisiklet Kulübü - Gençler – Sporcular - Vatandaşlar

12:00

Eskihisar Sahili

Eskihisar Caddesi

Gençler ve Anneler Balık Festivalinde Buluşuyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskihisar Muhtarlığı

Sporcular – Gençler- Halk

18.30

Gebze Alaettin Kurt Stadı

4 Büyükler Öğretmenler Final Futbol  Karşılaşmaları

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

Öğretmenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 MAYIS 2017– CUMA

SAAT

YER

PROGRAM

SORUMLU KURUM

KATILIMCILAR

10.30

Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı

Çelenk Sunma Töreni

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,

 

Gençler- Sporcular-Vatandaşlar

11.00

Gebze Kent Meydanı Kültür Merkezi Salonu

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Resmi Programı

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (TOV Mesleki ve ), Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü

Protokol-Vatandaşlar-Gençler-Sporcular- Öğrenciler (Anadolu İmam Hatip Lisesi)

18.00

Gebze Alaettin Kurt Stadı

Lise Beden Eğitimi Öğretmenleri Ortaokul Beden Eğitimi Öğretmenlerine Dostluk Karılşaması

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Öğretmenler Futbol

 

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.