Yaz Spor Okullarına Rekor Katılım

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
09 Ağustos 2017

Gebze Belediyesi’nin Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ile düzenlediği en eğlenceli okulu olan ücretsiz Yaz Okulları’nda 26 farklı branşta 8 bin Gebzeli çocuk; hem sporla tanışıyor hem de yaz aylarında boş zamanlarını en iyi şekilde dolu dolu değerlendiriyor.

Gebze Yaz Okulları Rekora Koşuyor

Gebze Belediyesi’nin Gebze İlçe Spor Müdürlüğü ile düzenlediği en eğlenceli okulu olan ücretsiz Yaz Okulları’nda 26 farklı branşta 8 bin Gebzeli çocuk; hem sporla tanışıyor hem de yaz aylarında boş zamanlarını en iyi şekilde dolu dolu değerlendiriyor.

 

26 BRANŞ 8 BİN ÖĞRENCİ 

Gebze’nin en eğlenceli okulu, Gebze Belediyesi Yaz Okulları’nda eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Gebze Belediyesi tarafından her yıl Gebzeli çocuklara farklı branşlarda sporun yanı sıra sosyal aktivitelerde bulunma fırsatının ücretsiz olarak sunulduğu Yaz Okulları bu rekora koşuyor. 26 farklı branşta 8 bin öğrencinin hem eğlendiği hem de bir spor dalında becerilerini geliştirdiği Gebze Belediyesi Yaz Okulları’nda; futbol, futsal, basketbol, voleybol, binicilik, yüzme, satranç, jimnastik, masa tenisi, resim, animasyon, güreş, taekwondo, karete, atletizm, okçuluk, bocce, badminton, bisiklet, zumba Anne-Çocuk, İngilizce, drama, ebru, gitar, keman ve bağlama branşlarında eğitim alıyor.

 

8 BİN SPORCUYA LİSANS

Gebze Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yaz okullarına katılan tüm Sporcular Gebze İlçe Spor Müdürlüğünce Spor Genel Müdürlüğü Dinamik Bilgi Sistemi üzerinden sporcu lisansı işlemi yapılıyor. 

Çocuklarımızın yaz okulları ile ilk defa tanıştıkları spor branşlarında lisans işlemlerinin başlatılması Milli Eğitim Bakanlığımızca bu yıl uygulamaya başlatılması beklenen Sporcu-TEOG Ek Puan uygulamasına dahil edileceği ailelerini daha da bir mutlu ediyor.

25 Ağustos 2017 tarihinde tamamlanacak olan Yaz Okullarına katılan tüm Sporculara Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde yıl boyunca devam edecek olan spor branşlarında ki eğitimlerden ücretsiz faydalana bileceklerdir.

 

ÜCRETSİZ EĞİTİMLER 

Kentin 31 farklı yerinde bulunan eğitim noktalarında seçtiği bir spor dalında alanında uzman eğitimcilerin nezaretinde ücretsiz eğitimlerin verildiği Gebze Belediyesi Yaz Okulları’na katılan çocuklar hallerinden oldukça memnun. Yaz aylarını, eğlenceli eğitimler ve sportif faaliyetler sayesinde dolu dolu geçiren Gebze Belediyesi Yaz Okulları öğrencileri hem eğleniyor hem de yeni arkadaşlıklar ediniyor.

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.