Öğretmenler Günü Spor Şenlikleri Tamamlandı

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
24 Kasım 2017

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Düzenlenen Spor Organizasyonlarının Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

2017–2018 Eğitim Öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında, Gebze Kaymakamlığı, Gebze Belediyesi, Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Darıca, Çayırova, Dilovası İlçe Spor ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizce ortaklaşa düzenlediğimiz Gebze Öğretmenler (BAY-BAYAN) Ferdi Masa Tenisi Turnuvası, Ferdi Yüzme Yarışmaları, Voleybol ve Futsal Turnuvaları Ödül töreni dün akşam oynanan Bayanlar Futsal final müsabakası sonucunda gerçekleştirildi.

 

 

PROGRAM

• Saygı Duruşu ve istiklal Marşı

• Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi TUNÇ ve Çayırova İlçe Spor Müdürü İbrahim ŞAHİN'in Konuşmaları

• Ödül Töreni

• Hatıra Fotoğrafı ve kapanış

 

BAYANLARDA ŞAMPİYON MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU OLDU

Bayan Öğretmenler Futsal Final karşılaşmasında Gebze Mustafapaşa Ortaokulu Bayan Futsal takımı ile Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bayan Futsal takımı karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1 berabere sonuçlanınca Şampiyonu panaltı atışları belirledi.

Panaltılar sonucu rakibini 3-1 mağlup eden Mustafapaşa ortaokulu şampiyon olurken, TOV MTAL ikincilik kupasının sahibi oldu. Turnuva üçüncüsü ise rakibi Gebze Mimar Sinan Ortaokulu nu 4-0 mağlup eden Darıca Ortaokulu oldu.

Karşılaşmanın ardından gerçekleştirilen ödül törenine Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, Çayırova İlçe Spor Müdürü İbrahim Şahin , Gebze İlçe Spor Müdürü Vekili Fatih Aker, TOV MTAL Okul Müdürü Fuat Binici, Mustafapaşa Ortaokulu Müdür Yardımcısı Gökhan Bozdağ ve Çayırova Spor Salonu Amiri Emre Apohan katıldı.

Ödül töreninde Ferdi yarışmalar sonucunda dereceye giren Öğretmenlerimize Gebze Belediyesince para ödülleri takdim edilirken tüm branşlarda derece giren tüm öğretmenlerinize kupa ve madalyalar takdim edildi.

 

 

 

DERECEYE GİREN SPORCULAR VE TAKIMLAR

BAYAN ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

1- BURÇİN SAYAN (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)

2- KÜBRA YÜCEL (Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

3- CANAN KALEM (Gebze Koç Ortaokulu)

 

ERKEK ÖĞRETMENLER FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

1- SERKAN BULUT (Gebze İnönü Ortaokulu)

2- RAŞİT KARAKUŞ (Gebze İmam Hatip Anadolu Lisesi)

3- SADIK YAŞAR (Darıca Ortaokulu)

 

BAYAN ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

1- AYÇA ASLIHAN GÜNDÜZ 39.80 (Darıca Ortaokulu)

2- KADER ÇETİN 41.30 (Darıca Final Okulları)

3- DUYGU YÜKSEL 42.35 (Gebze Sarkuysan Anadolu Lisesi)

 

ERKEK ÖĞRETMENLER 50 METRE SERBEST STİL YÜZME YARIŞMALARI SONUÇLARI

1- CANER ŞEN 34.20 (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)

2- SONER GÜVENDİREN 35.80 (Darıca İmam Hatip Ortaokulu)

3- SERDAR CAN 37.70 (Darıca Ressam Osman Hamdi Bey Ortaokulu)

 

BAYAN ÖĞRETMELER VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLARI

1- ÇAYIROVA 

2- DARICA

3- DİLOVASI

4- GEBZE

 

ERKEK ÖĞRETMELER VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLARI

1- GEBZE 

2- DİLOVASI

3- ÇAYIROVA

4- DARICA

 

BAYAN ÖĞRETMENLER FUTSAL TURNUVASI SONUÇLARI

1- GEBZE MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU

2- TİCARET ODASI VAKFI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

3- DARICA ORTAOKULU

4- GEBZE MİMAR SİNAN ORTAOKULU

 

ÜÇÜNCÜLÜK KARŞILAŞMASI (DARICA ORTAOKULU 4–0 GEBZE MİMAR SİNAN ORTAOKULU)

 

FİNAL KARŞILAŞMASI ( GEBZE MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU 1–1 GEBZE TOV MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ)

PENALTILARLA 3-1 MUSTAFAPAŞA ORTAOKULU KAZANDI.

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.