2018 Kurumsal Voleybol Ligi Kuraları Çekildi

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
04 Nisan 2018

“Koşabiliyorken Koş” projesi kapsamında Gebze Belediyesi ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol Ligi kuraları çekildi. 

“Koşabiliyorken Koş” projesi kapsamında Gebze Belediyesi ve Gebze Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Gebze Kurumsal Voleybol Ligi kuraları çekildi.

Gebze İlçe Spor Koordinatörü Selçuk Şahin ve Gebze Teknik Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ali Emre Güleç’in sunumu ile gerçekleşen kura toplantısı, 20 takımın kuralarının çekilmesi ile sona erdi.

 

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA SPORUN ÖNEMİ KAVRANMALI 

Kura toplantısında konuşan Şahin konuşmasında “Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tüm personelin boş zamanlarını spor yaparak değerlendirme fırsatı sunacak olan Kurumsal Voleybol liginin İlçemizde görev yapan kamu görevlilerinin ve çalışanlarının; sportif etkinliğe teşvik edilmesiyle yoğun çalışma ortamından bir süre uzaklaşmasının sağlanması, sağlıklı bir yaşam için sporun öneminin kavranması, takımdaşlık olgusuyla işyerindeki veriminin artırılması ve sporun sosyal yönü gereği yeni dostluklar kurularak kişiler arasında sevgi, saygı ve dayanışma bağlarının güçlendirilmesi amaçladıklarını söyledi”

VOLEYBOL LİGİ HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

 Yaklaşık 240 kamu kurum ve kuruluşunda çalışan personelin katılacağı turnuvada tüm katılımcılara #KoşabiloyorkenKOŞ projesi kapsamında Herkes İçin Spor Lisansı çıkartılacağını söyleyen Şahin, Gebze Belediye Başkanımız Sn Adnan Köşker ve İlçe Spor Müdürümüz Sn Gökhan Yavaşer adına Gebze Kurumsal Voleybol Ligine katılan tüm takım temsilcilerine katilimlarindan dolayı teşekkür etti. Ayrıca Ali Emre Güleç hocamız da Kurumsal Voleybol Ligi hakkında bilgiler verdi.

2018 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi'nde ilk karşılaşmalar 12 Nisan 2018 Perşembe günü Saat 18:30 da Gebze Spor Salonunda başlayacağı duyuruldu.

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.