Koşabiliyorken Koş Prejesi Spor Etkinliğimiz

Yazan  yazı boyutu yazı boyutunu küçült yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt Yazı boyutu büyüt Yazdır
17 Nisan 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Koşabiliyorken KOŞ projesi kapsamında Gebze İlçemizde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce Gebze Alaettin Kurt Stadında Spor faaliyeti düzenlendi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Koşabiliyorken KOŞ projesi kapsamında Gebze İlçemizde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Spor Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen

SAĞLIKLI BİR NESİL İÇİN #KoşabiliyorkenKoş

SAĞLILI BİR TOPLUM İÇİN #KoşabiliyorkenKoş 

Vakit varken #KoşabiliyorkenKoş 

Sağlık için hayat boyu #KoşabiliyorkenKoş 

Sağlîk elden gitmeden #KoşabiliyorkenKoş 

Ailecek Spor Yap #KoşabiliyorkenKoş

kapsamında düzenlenen spor etkinliğimiz Saat 12:30 da Gebze Alaettin Kurt stadyumunda toplam 1500 sporcu öğrenci velimizin katımı ile gerçekleştirildi.

YAVAŞER TEŞEKKÜR ETTİ

Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Gökhan Yavaşer, Gebze Gençlik Merkezi Müdürümüz Köksal Turan , Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdüremiz Nagehan Malkoç , Akparti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldıztekin, Gebze İlçe Spor Müdürlüğü Antrenörlerimiz , sporcu öğrenciler ve velilierimizin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte konuşan İlçe Spor Müdürümüz Gökhan Yavaşer , 

''Sporu ve spor yapma bilincini tüm topluma hissettirmek ve spor yapan bir toplum bilinci ile sağlıklı yarınlara sağlıklı nesiller yetiştirmek bilincinin oluşması için gerçekleştirilen etkinliğe katılım sağlayan tüm STK lara , kurum ve kuruluşlara , velilere ve sporcu çocuklarımıza teşekkür etti. Ayrıca Yavaşer konuşmasında proje kapsamında etkinliklerimizin devam edeceğini söyledi.

MALKOÇ EGZERSİZ YAPTIRDI

Program dahilinde tüm çocuklar anne ve babaları ile birlikte ‘Evden Okula Haydi Anneler Spora’ projesinin ilk koordinatörlüğü yapan Nagehan Malkoç müdüremiz eşliğinde kültür ve fizik haraketleri yaptılar. ardından Koşabiliyorken koşan tüm katılımcılar Gebze Alaettin Kurt Stadı atletizm pistinde yürüyüş ve koşularını gerçekleştirdiler.

 

1500 KATILIM İLE DİKKAT ÇEKTİ

Gebze İlçemizden 1500 e yakın veli ve çocuklarımızın katılımı ile gerçekleşen etkinlikte

İLKÇEV, BİR UMUT ENGELLİLER DERNEĞİ, 

GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ

GEBZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, SURİYELİ ÇOCUKLARIMIZ, 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ve çocuklarının katılım dikkatlerden kaçmadı.

TÜM KATILIMCILARA MADALYA KİTAP VE İKRAMDA BULUNULDU.

Koşabiliyorken koş projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte tüm katılımcılara etkinlik sonunda Gebze İlçe ve İl müdürlüğümüzce temin edilen madalyalar, Gebze Belediyemizce temin edilen kitaplar ve ikramlar (kek-meyve suyu - su ) takdim edildi.

 

FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

Gebze GHSİM

  • Adres: Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. No:4 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: 0 (262) 646 12 64
  • Faks: 0 (262) 646 67 48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.