GEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK FAALİYET BÜLTENİ

04 OCAK -09 OCAK 2014

 

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

 

13:00

GEBZE G.B.

GENÇLİK SPOR İZMİT

GEBZE SPOR SALONU

KÜÇ.KIZ VOL.

15:00

GENÇLİKSPOR GEBZE

DERİNCE BİRLİK

GEBZE SPOR SALONU

KÜÇ.KIZ VOL.

10:00

GENÇ KALE SPOR

ÇAY.ŞEKERPINAR G.B. SPOR

METİN OKTAY STADI

U-14 E

04.01.2014

12:00

MUSTAFAPAŞA SPOR

MOLLAFENARİ SPOR

METİN OKTAY STADI

1 K. U-19 F

CUMARTESİ

14:00

ARAPÇEŞME SPOR

YAVUZSPOR

METİN OKTAY STADI

1.KÜME B

 

16:00

GEBZE BALKAN SPOR

DERİNCE BİRLİK SPOR

METİN OKTAY STADI

1.KÜME A

18:00

GEBZE BALÇIKKÖYÜ SPOR

DARICA SPOR

METİN OKTAY STADI

1.KÜME U-19 F

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

 

11:00

GEBZE SPOR

MOLLAFENARİ SPOR

METİN OKTAY STADI

U-14 E

13:00

G.BALÇIKKKÖYÜ SPOR

DAR.MAR OSMANGAZİ SPOR

METİN OKTAY STADI

1 KÜME C

05.01.2014

15:00

MUSTAFA PAŞA SPOR

HALIDERE BLD.SPOR

METİN OKTAY STADI

1.KÜME D

PAZAR

17:00

SULTANORHAN SPOR

YENİDOĞAN SERDAR SPOR

METİN OKTAY STADI

SÜPER LİG B

 

19:00

GEBZE BEŞKÖY G.B. SPOR

GEBZE BEYLİKBAĞI SPOR

METİN OKTAY STADI

U-14 D

17:00

GEBZE G.B.

50.YIL İ.Ö.O.SPOR

GEBZE SPOR SALONU

KÜÇ.KIZ BASKETBOL

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

06.01.2014

19:00

SULTAN ORHAN SPOR

YENİ KOCAELİ SPOR

METİN OKTAY STADI

U-17 P.OFF B

PAZARTESİ

10:00

GEBZE ANAD.LİSESİ

SARKUYSAN A.L.

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

 

11:15

STFA

TEV İNANÇ TÜRKEŞ Ö.L.

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

 

10:00

İL GENEL MECLİSİ O.O.

ADEM YAVUZ O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

10:00

MUSTAFAPAŞA O.O.

DİLOVASI KÖSELER O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

07.01.2014

11:00

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ O.O.

D.OVASI M.ZEKİ OBDAN O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

SALI

11:00

SULTAN ORHAN O.O.

YILDIRIM BEYAZID O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

 

12:00

ZÜBEYDE HNM O.O.

MOLLA FENARİ O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

12:00

BEYLİKBAĞI O.O.

ULUS O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

19:00

GEBZE G.B.

D.S.İ.

GEBZE SPOR SALONU

YIL.ERK.BASKETBOL

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

 

10:00

DİLOVASI Ç.P.L.

DİLOVASI ENKA

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

11:15

GEBZE TİCARET MES.LİSESİ

ÖZEL GEBZE AND.LİSESİ

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

08.01.2014

12:30

ANİBAL AND.LİSESİ

SÜLEYMAN DEMİREL LİSESİ

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

ÇARŞAMBA

13:45

PAGEV

GATEM

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ ERKEK BASKET.

 

18:30

GEBZE G.B.

GENÇLİKSPOR A

GEBZE SPOR SALONU

KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL

20:00

GENÇLİK SPOR GEBZE

GENÇLİKSPOR B

GEBZE SPOR SALONU

KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL

TARİH

SAAT

MÜSABAKA ADI

YER

KATEGORİ

 

10:00

KİRAZPINAR O.O.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

10:00

İNÖNÜ O.O.

İL GENEL MECLİSİ O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

11:00

İLYASBEY O.O.

MUSTAFAPAŞA O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

09.01.2014

11:00

KOÇ O.O.

SULTAN ORHAN O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

PERŞEMBE

12:00

MİMAR SİNAN O.O.

BEYLİKBAĞI O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

 

12:00

NECİP FAZIL KISAKÜREK O.O.

ZÜBEYDE HANIM O.O.

METİN OKTAY STADI

YILDIZ ERK.FUTBOL

10:00

TEV İNANÇ TÜRKEŞ Ö.L.

FEVZİ ÇAKMAK A.L.

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ KIZ BASKETBOL

11:15

GEBZE TİCARET MES.LİSESİ

DENİZ YILDIZLARI T.E.M.L.

GEBZE SPOR SALONU

GENÇ KIZ BASKETBOL

19:00

İVME SPOR

YUVAM İZMİT SPOR

GEBZE SPOR SALONU

YILDIZ ERK.BASKETBOL

 

 

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.